Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Ім'я: Хеб Чанг

Тел: + 86-532-8819 1002

Факс: + 86-532-88189810

Електронна пошта: sales@chinapuhua.com

Веб:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Служба гарячої лінії
+8653288191002

Новини

Головна > НовиниЗміст

Вибухові машини. Які сфери застосування?

Вибухові машини


2013112155142.jpg

Машина для вискоблювання роликового конвеєра

Прибирання поверхонь


Дробноструйне обладнання спочатку застосовувалося в ливарному литому сталі, на чавунній поверхні липких пісків і оксидних швів.


Майже всі сталеві виливки, сірі відливості, кування, сталеплавильні деталі та ін. Повинні бути розстріляні. Це не тільки для видалення оксидної маси та поверхні клейкого лиття, а й перевірка якості литва незамінних підготовчих етапів, таких як великий газовий турбінний корпус при неруйнівному випробуванні до строгої дробеструйної обробки, щоб забезпечити надійність результатів випробувань. У процесі виготовлення загальних виливків невід'ємним технологічним засобом для виявлення дефектів поверхневих ливарних поверхонь, таких як підшкірні пори, шлакові отвори та липкий пісок, холодного відокремлення, пілінг та ін. Вилучення кольорових металів, таких як алюмінієві, чистоту поверхні мідного сплаву, крім видалення оксидної маси, встановило, що поверхневі дефекти виливків, більш важливою метою є використання дробового зчеплення, щоб очистити задирки та декоративну поверхню Декоративна якість поверхні, Отримайте всебічний ефект. У виробництві металургійної сталі, розмивання або травлення - це процес, який поєднує в собі механічне або хімічне вилучення фосфорних шкурів для забезпечення високої продуктивності при масовому виробництві сталі. При виробництві інших листових сталевих пластин та смуг, таких як армована сталеві аркуші та аркуші з нержавіючої сталі, після процесу холодної прокатки слід проводити вибухову або гасіння, щоб забезпечити шорсткість поверхні та точність холоднокатаного сталевого листа.


741235971330309_副本.jpg

Підготовка заготовок


Згідно з сучасною теорією міцності металів, збільшення густини дислокації всередині металу є основним напрямком підвищення міцності металів. Доведено, що вибуховість збільшує структуру дислокації металу ефективного методу. Це якийсь метал не може бути за рахунок перетворення (наприклад, зміцнення мартенситу) або для досягнення перетворення затвердіння на основі подальшого зміцнення заготовок, тим важливіше. Аерокосмічна, аерокосмічна промисловість, автомобілі, трактори та інші частини потребують невеликої ваги, але вимоги до надійності стають все більш високими і вищими, машина дробеструйного очищення є важливими засобом процесу з використанням технології розмивання, щоб поліпшити міцність і стомлюваність компонентів.


Пов'язані новини