Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Ім'я: Хеб Чанг

Тел: + 86-532-8819 1002

Факс: + 86-532-88189810

Електронна пошта: sales@chinapuhua.com

Веб:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Служба гарячої лінії
+8653288191002

Галузі знань

Головна > Галузі знаньЗміст

Яка гідравлічна функція гідравлічного преса?

Яка гідравлічна функція гідравлічного преса?


The

Гідравлічний прес - це перший повністю автоматичний та інтелектуальний серво-електрогідравлічний композитний прес у промисловості штамповочного обладнання. У порівнянні з традиційними ударними пресами та пресовими інжекціями, він має як механічну структуру, систему управління та функцію. Великий прорив. Гідравлічний ударний прес приймає саморозвинений метод подвійного мертвого циклу сервосистеми, що має високий ступінь людства, повну автоматизацію, інтелект та потужні функції. The

The

Основними перевагами гідравлічних пресів є:

The

1. Швидке вирубування: традиційний тип гідравлічного преса характеризується високим тиском і повільною швидкістю, тому ефективність роботи не висока. Електрогідравлічний прес для цього проекту був доданий за допомогою незалежної інноваційної конструкції сервоуправління. Швидкість відповіді швидко і тиск може бути швидко збільшено. Швидкість натискання може досягати 400 мм / с, а натискання - краще, ніж звичайний механічний ударний прес. Застосовується на придушення апаратних виробів або неметалевих виробів, таких як типова продукція екструдованих алюмінієвих виробів, футляр, годинник, рами та деталі для скла, фоторамки, столові прилади, знаки, замки, автомобільні частини та апаратні деталі.

2. Функція розтягування: роблячи велику кількість деформації металу в процесі виробництва, називається розтягування, розтягування продуктів, що використовуються в житті, дуже широкі, продукти розтягування, як правило, виконуються гідравлічним пресом, тоді як традиційна механічна штампувальна машина не має такої функції; ця технологія сервоприводу з технологією електроніки. Гідравлічний прес здатний виконувати ідеальне розтягування на різних матеріалах для виготовлення виробів, таких як посуд, кухонне начиння, електроприлади, металеві корпуси, підлоги та освітлювальні прилади тощо, а також додавання новітньої технології сенсорного екрана може безпосередньо використовувати не-механічні контактні технології для встановлення параметрів, простий у використанні, високий ступінь людства.

The

Гідравлічна технологія є однією з найбільш швидкозростаючих технологій у механічному обладнанні. Повзунковий прес керується гідравлічним циліндром і використовується для штампування та різання гідравлічних заготовок. Він може реалізувати робочий цикл швидкого падіння слайда, штампування та зсуву, швидке підйом та зупинка. Останніми роками штампувальні гідравлічні преси покращують швидкість кількості штрихів, активну протизапальну технологію для підвищення точності роботи, поліпшення робочих характеристик і зменшення технології зменшення шумопоглинання, енергозберігаючу технологію гібридної трансмісії для зменшення потужності установки , а також технологія синхронізації точка з мульти-тиском. Досягнуті успіхи в позиціонуванні повзунків та передачі технології керування ЧПУ. Недоліки гідравлічних пресів і механічних пресів у минулому практично зникли. Традиційне устаткування для штампування все більше не в змозі адаптуватися до великомасштабних автоматизованих виробничих потреб сучасної автомобільної промисловості з точки зору технічних характеристик, забезпечення якості та надійності процесів, а також економічної експлуатації.